September 19, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Hajde-hajde! Sa shpejt e harroi Beartin, Tea pubikon foton me të dashurin e ri: Ai është shumë i ëmbël

Pak kohë më parë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie. Ajo nuk ka zbuluar shumë rreth partnerit, përveçse është shumë i ëmbël. Ndërkohë, vetëm së fundmi, Tea ka pozuar për herë të parë pranë tij.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto gjatë një feste, ku shihet që i dashuri e ka përqafuar. Ish-konkurrentja nuk e ka zbuluar portretin e tij, pasi siç ka thënë dhe më parë, ka vendosur të jetë shumë e rezervuar për jetën private.