Hajde Hajde/ Nusja E Bes Kallakut I Heq Rrobat Dhe Del Siç E Ka Bërë Nëna, Foto E Saj Po Qarkullon Kudo

Hajde Hajde/ Nusja E Bes Kallakut I Heq Rrobat Dhe Del Siç E Ka Bërë Nëna, Foto E Saj Po Qarkullon Kudo

Këngëtarja arrin të shfaqet atraktive në rrjete sociale.Përmes Instagram, së fundmi, artistja shqiptare ka publikuar një video derisa ka pozuar pa makijazh.Xhensila Myrtezaj, ndau pak sekuenca nga videoja duke mos zbuluar shumë detaje teksa nuk i munguan komentet e shumta pozitive nga fansat. Ndryshe, ajo nuk ka publikuar ende ndonjë projekt muzikor për këtë vit dhe nuk ka zbuluar se është duke punuar për të reja.shty.pe rekla.men dhe shiko vide.on