Habit Aktori I ”Portokallisë”, Tregon Si E Bën Në Krevat Me Të Dashurën: Vishem Si Ky Edhe E Bëjmë…

Habit Aktori I ”Portokallisë”, Tregon Si E Bën Në Krevat Me Të Dashurën: Vishem Si Ky Edhe E Bëjmë…

Aktori i njohur i humorit, Ledio Lako është shumë i rezervuar përsa i përket jetës së tij private. Ai është munduar ta mbajë larg medias, megjithatë gjatë një interviste së fundmi ka pranuar se është në një lidhje.Ledio Lako u shpreh se gjithmonë “ka qenë i zënë, por jo me të njëjtin person”, ndërsa theksoi se nuk ka ndërmend të bëjë dasmë.Mes batutash, aktori tha se “s’ka kohë për dasmë dhe se vajzës që i ka rrëm byer zemrën, do i japë shpirtin”.Ndërsa rrëfeu edhe kërkesën më të çmendur që i…Shtyp reklamen per ta pare v.ide.on me teper