July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Gruja Punojke E Une Dergo Pare Ne KS, Tash M’ka Nxjerr Prej Banese, Kurr Mos E Humbni Grun E Fmit Per Vllaznit!

Gruja punojke e Une dergo pare ne KS, tash m’ka nxjerr prej banese, kurr mos e humbni grun e fmit per vllaznit! – Pershendetje desha dhe une Te ndaj, historin time shkruja nga fcb I kusherires Time. Ju pershendesh jeni nje faqe e mir. Puna ash keshtu…Une jam nje bur 46 vjet jetoj jasht jam i martuar i kam 3 fmi /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Por Problemi kryesor ash Qe gruja mka nxjer prej banese Se dhe une si krejt qyqan puno gruja un dergo pare vllaznive ajo e ngrata qoj fmit neper qerdhe, une mqeftas dergo pare fmive dhe ish gruas .Grun e kam shum Zoj punon Mjeke ka ker mi ka tana kushtet Po une Kur sju falemenderova.Plus ajo u kan shkaktare Qe grus dhe fmive/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Qe i kisha ne kosov me u blejt banes Se thojke gjyna une Kur sju falemenderova. Gati 12 vjet martes kemi. Dhe normal ajo u bojke nervoz thojke un puno ti dergo pare sosh e drejt. Un u Majsha bur se mvike inati mem than vllaznit qe grus i tutesh dhe para 10 dite me thir vllau me thot na dergo pare se skemi rym Kjo qajo e Une Rrogen Ende Se kisha mar e I/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet