Connect with us

Gruaja i dërgon mesazh të qartë Ilirit nga Italia: As mos e mendo të kthehesh në shtëpi (video)

Aktuale

Gruaja i dërgon mesazh të qartë Ilirit nga Italia: As mos e mendo të kthehesh në shtëpi (video)

Vëllai i Madh’ njoftoi banorët për shtyrjen e finales deri në fund të shkurtit. Ky vendim i ka vënë banorët në dyshime a do ta përballojnë apo jo edhe disa javë izolimimin.

Për t’i ndihmuar ata, ‘Vëllai i Madh’ ka mundësuar që të ndjekin dhe mendimet e njerëzve më të dashur të tyre. Në orare dhe mjedise të ndryshme të shtëpisë banorët kanë ndjekur videomesazhe nga familjarë apo njerëz të zemrës.

Këtë mbrëmje ishte rradha e Ilirit të surprizohej nga dedikimi i bashkëshortes së tij. ‘Mos mendo të kthehesh në shtëpi, jo sepse në shtëpi nuk të duam por sepse do të ishte disfatë nëse do ta lije tani.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ndiq rrugëtimin tënd, kthehu në shtëpi me fitore sepse e meriton’,tha ajo duke e lënë Ilirin të buzëqeshur dhe pa fjalë’, ishin fjalet e Emanueles

Iliri konsiderohet lojtari më i fortë i shtëpisë dhe pretendent për ta fituar kete ‘Big Brother Vip’. Ai e priti duke buzeqeshur mesazhin e gruas se tij. //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Kujtojme se Iliri ishte i preferuari i publikut naten e kaluar te spektaklit. Ai kerkoi televotim direkt me Donaldin, por kjo gje nuk qe e mundur.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top