Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Godite poshtë brezit”/ Kë ka mik Balinda brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’? Sherr mes Meridianit dhe opinionistes, banori ‘ia plas’ të gjitha në fytyrë(VIDEO)

Nga ‘Big Brother Vip’ banori që u eleminua ishte Meridiani, por sapo doli nga studoi, Meridiani u përball me një debat të ashpër me opinionisten, Balina Bodinaku, e cila i tha se ka luajtur me rregulla që nuk i pranon loja.

Meridiani tha se është i drejtpërdrejtë, ndërsa ajo e ndryshon mendimin shpesh. Meridiani nënkuptoi se Balina nuk është e njëanshme dhe mban anë e Donaldit, pasi ajo ka miq disa persona aty brenda, duke nënkuptua Donaldin.

Balina: Ti ke luajtur me rregulla që nuk i pranon loja.

Meridiani: Cili ishte ky rregull?

Balina: Goditje poshtë brezit është që ti të luash me informacione jashtë dhe e dyta ato informacione t’i sërvirësh në mënyrë jo korrekte. E para që më vjen në mendje është që sapo ke hyrë i ke thënë Donaldit që gjithë atje jashtë mendojnë se ti je Donaldi i Borës.

Meridiani: Po pse nuk ishte e vërtetë kjo?