June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

G0DET BLEONA, Jam e Ιumtur që nëna ime fΙe me një qytetar Amerikαn…

Bleona Qereti është mjaft aktive kohët e fundit në rrjetet social, sidomos me fotot e saj joshëse dhe seksi.

Por, gjatë ditës së sotme këngëtarja ka pu/blikuar një video, ku në qendër të vëmendjes janë prindërit sidomos babai.

E Perkujtoj me mall diten kur babai mori shtetesine Amerikane dhe shkrimin provokativ qe hodha ne rrjet.

U ngriten ne kembe i madh e i vogel se kinse nenvlersova shtetesine shqiptare.

Por te gjitha keto jane te paverteta dhe une jam e lumtur qe jam shqiptare.

Bleona tregoi se nëna e saj është e lumtur dhe shkroi “Ajo do të flejë me një qytetar amerikan sonte!