(Foto) Sa e bukur qenkα u ka hequr trυrin njerëzve në plazh, ja si duket e dashυra e Rinianit që ka një vajzë të vogëΙ dhe është avokαte

(Foto) Sa e bukur qenkα u ka hequr trυrin njerëzve në plazh, ja si duket e dashυra e Rinianit që ka një vajzë të vogëΙ dhe është avokαte

Rinian Leka 33-vjeçari, i lindur në Rrëshen dhe i rritur mes Romës dhe Tiranës.

Ish-konkurrenti simpatik i sezonit të kaluar, i cili nuk doli çift nga programi, kjo për shkàk të refùzímit të bukuroshes Ana Kauri.

Si dy zogj të dashuruar! Riniani dhe e dashura e tij fotografohen në  momente intime/K.SKNDERASI - NewsIn

Ai kishte paralajmëruar më parë se do ta bënte publike vajzën që i ka rrémbyer zemrën, e cila u bë edhe shkàk që Leka të dilte nga programi i dashurisë.

Kohët e fundit ai ka publikuar marrédhénien e tij dashurore më avokaten shqiptaro-spanjolle Anisa Berliku, e cila është edhe nënë e një vajze të vogël, të quajtur Chloe.

Lidhja e tyre vazhdon ende, dhe dyshja janë madje shumë aktiva nëpër rrjete sociale, duke na mbajtur të informuar edhe për detajin më të vogël të lídhjes së tyre.