October 22, 2020

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

FOTO/ Amanda Elise Lee ka 12 milionë ndjekës për të gjitha arsyet e duhura

Amanda Elise Lee është trajnere personale dhe nutricioniste e njohur dhe ka pothuajse 12 milion ndjekës.

Thuhet se Amanda bën 50.000 dollarë për postim.Bukuroshja bionde ka forma perfekte që shpesh herë lë pa fjalë ndjekësit e saj meshkuj.Amanda ka deklaruar se i pëlqen stërvitja dhe ushqimi i mirë, por ajo dëshiron të ketë forma dhe jo e dobët.

Gjithashtu Kim dhe Kourtney Kardashian dëshirojnë të punojnë me të dhe kjo do të thotë shumë.