Connect with us

Fjolla pyet gratë: Ku i keni burrat sonte?

Të Ndryshme

Fjolla pyet gratë: Ku i keni burrat sonte?

jolla Morina është duke provokuar me imazhet seksi në Instagram.

Këngëtarja edhe sonte vendosi të bëj disa foto provokuese teksa i bën një pyetje interesante.

“Ka i keni burrat sonte löqka???”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit, duke vënë në fokus gjoksin dhe të pasmet gjigante.

Menjëherë pas publikimit, mori komente të shumta nga ndjekësit, të cilët i lan komente nga më të ndryshmet.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top