Fjolla Morina ka një vajzë tjetër nga martesa e saj e parë, kaq shumë është rritur!

Fjolla Morina ka një vajzë tjetër nga martesa e saj e parë, kaq shumë është rritur!

 

Fjolla Morina aktualisht ndodhet në a.rrati, por paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë asnjëherë.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi të vajzës së saj, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se Morina ka edhe një vajzë tjetër ndërkohë që së fundi ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë me një biznesmen i cili la gruan dhe fëmijët për të./IndeksOnline/