July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Erion Braçe Poston Foton E 25 Viteve Më Parë: Nuk Harrohet Ai 26 Maj, Ja Çfarë Më Bëri Berisha

Erion Braçe poston foton e 25 viteve më parë: Nuk harrohet ai 26 maj, ja çfarë më bëri Berisha

Zv/kryeministri Erion Braçe ka kujtuar 26 Majit e 25 viteve më parë, ditë zgjedhjesh në vendin tonë. Braçe shkruan me anë të një statusi në rrjetet sociale se ajo ditë shënon mas. akrën më të madhe të zgjedhjeve që nuk u njohën nga askush. Ai fajëson ish-kryeministrin Sali Berisha duke theksuar se e kishte kthyer vendin në regjim kr .iminal duke bërë të mundur vje.dhjen e zgjedhjeve. Braçe ka publikuar edhe disa foto të shkëputur nga çelja e fushatës dhe më pas su.lmi poshtë shtëpisë ku qëndronte.

“26 Maj asgjë nuk harrohet, kush harron bashkëpunon. Sot, 26 Maji shënon 25 vite te m as .akrës më të madhe të “zgjedhjeve” te vetme qe nuk janë njohur k .ur rë nga kërkush, kurr ë; Zgjedhjeve për të cilat ODIHR, na la për historinë një fjali: Nuk kishte asnjë nen të rregullave zgjedhore që nuk u shkel!