Epo sa hapur e tha/ Rudina nuk përmbahet më i tregon të gjitha çfarë bën me Markun: E pashë në rrugë e futa në makinë dhe i futa dhe një….!!

Epo sa hapur e tha/ Rudina nuk përmbahet më i tregon të gjitha çfarë bën me Markun: E pashë në rrugë e futa në makinë dhe i futa dhe një….!!

Rudina Dembacaj ia shpreh shpeshherë dashurinë Mark Frrokut publikisht dhe këtë herë ka treguar se nuk i reziston dot kur e sheh në rrugë.Moderatorja publikoi një foto me Markun dhe tregoi se kur e pa në rrugë, e futi në makinë dhe e puthi.“E pashë në rrugë, e futa në makinë, i futa një të puthme”, ka shkruar Rudina, e cila di të jetë edhe romantike, por edhe plot humor. JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE