July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Elita Rudi është shtruar në spital, ajo bën postimin rrëqethës: Kam disa ditë, shëndeti mbi të gjitha, kujdesuni për veten

Elita Rudi duket se nuk ka qenë mirë nga gjendja shëndetësore ditët e fundit. Kjo është arsyeja që ka përfunduar në spital.

Moderatorja ka publikuar disa foto të saj, në të cilat shihet e shtrirë në një krevat spitali duke marrë se rum. Ajo ka treguar se ka patur për disa ditë vështirësi shëndetësore dhe ka falënderuar stafin e mjekëve që është kujdesur për të në këto momente jo të lehta.

Gjithashtu ajo ju ka dhënë një këshillë të gjithë ndjekësve të saj në rrjete sociale. “Mos harroni të kujdeseni për veten, shëndeti mbi të gjitha”, tha Elita. Modertaojra nuk ka zbuluar ende se çfarë i ka ndodhur.