Connect with us

E rëndë Shqitpari, babai i de,hur kéqtrajton fëmijët e tij

Të Ndryshme

E rëndë Shqitpari, babai i de,hur kéqtrajton fëmijët e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Babai ka .keq.tra.jtuar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç në Patos.

Policia raporton se ai ka qenë në gjendje të d.ehur kur ka keq.trajt.uar fëmijët.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin K. T., 46 vjeç, banues në Rërës, Patos, pasi në gjendje të dehur ka keq.trajt.uar fëmijët e tij të mitur 15 dhe 13 vjeç”, thotë policia. /abcnews.al

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top