Connect with us

E rëndë! Ishte i prekur nga Covid, 47-vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i 3-të i spitalit

Të Ndryshme

E rëndë! Ishte i prekur nga Covid, 47-vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i 3-të i spitalit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Selanik, Greqi.

Bëhet me dije se një 47-vjeçari, i cili ishte i shkruar në spitalin “Papanikolaou”, pasi ishte i prekur nga Covid, i ka dhënë fund jetës.

Ai është hedhur nga dritarja e spitalit, nga kati i i tretëm duke ndërruar jetë në vend. Lajmi ka tronditur jo vetëm familjarët e viktimës por dhe stafin e pacientët e spitalit.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top