Connect with us

E rëndë! Dhùnoi gruan, policia arreston 58-vjeçarin në Elbasan (Detaje)

Të Ndryshme

E rëndë! Dhùnoi gruan, policia arreston 58-vjeçarin në Elbasan (Detaje)

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 58-vjeçar i cili akuzohet për veprën penale “Dh unë në familje”.

Në pranga ka rënë shtetasi B. T., i cili sipas uniformave blu ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin B. T., 58 vjeç, banues në Elbasan, pasi për motive të dobëta, ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, për veprime të mëtejshme

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top