E rëndέ në Greqi, dy vëΙΙezër gjenden të ρajetë brenda në bαnesë

E rëndέ në Greqi, dy vëΙΙezër gjenden të ρajetë brenda në bαnesë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në një apartament në rrugën “Smyrnis” në Patra të Greqisë.

Sipas informacioneve të mediave greke, burime nga policia bëjnë me dije se vëllezërit kishin vendosur që të dy t’i jepnin fund jetës në të njejtin moment.

Ata kishin konsumuar një sai të madhe droge. Kështu mendohet se kishte vepruar dhë mamaja e tyre e cila është transportuar për në spital.

Të afërmit e familjes i thanë policisë se kishin disa ditë pa i parë.

Ngjarja ndodhi në një shtëpi dy katëshe në katin përdhes. Vëllezërit që mbetën vik timë janë 46

dhe 54 vjeç dhe kishin vd ekur 4 ditë më parë, ndërsa mamaja e tyre ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.