Connect with us

E pranon Donaldi: Kam bërë ѕ*kѕ treѕhe, me dy goca në…!

Aktuale

E pranon Donaldi: Kam bërë ѕ*kѕ treѕhe, me dy goca në…!

Një video nga shtëpia e BB Vip është duke qarkulluar masivisht në rrjetet sociale. Antonela, e cila tashmë është jashtë shtëpisë së Big Brother Albania VIP i bën disa pyetje Donaldit. Pyetjet ishin provokuese dhe shumë personale por që edhe Donaldi nuk hezitoi të përgjigjet.

‘A ke bërë seks treshe ti, Romeo dhe një vajzë tjetër’, ‘A ke bërë se ks me dy vajza’, ishin pyetjet me ‘spec’ të Antonelës drejt Donaldit.

Donaldi është përgjigjur se nuk ka bërë treshe me vëllain e tij binjak pasi nuk i ka rënë rasti ndërsa me dy vajza e pranoi se ka bërë.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top