E papritur, publikohet video e Anës duke puthur Getinjon

E papritur, publikohet video e Anës duke puthur Getinjon

Ana Lleshi u përfol ditë më parë për komentet në rrjete sociale me reperin Getinjo.

Menjëherë filluan thasheshemet për një lidhje mes tyre, shkruan InfoKosova.

Mirëpo duket se Ana e ka seriozisht pëlqimin për Getinjon.

E ftuar tek Roza Lati ajo tha nuk është asgje personale por nëse është në lidhje atëherë le të ndahet dhe shkon e puth fotografinë e tij në ekran./InfoKosova/

Shiko videon: