Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

E papame! Del VIDEO kur Ilir Shaqiri ia prek të pasmet Arjola Demirit në Big Brother VIP

Tanimë banorët e Big Brother VIP kanë personazhet më të komentuar të momentit.

Çdo lëvizje, sado e vogël brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, kthehet temë diskutimi edhe në rrjete sociale, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, së fundmi një video e balerinit shqiptar, Ilir Shaqiri dhe aktores nga Tropoja, Arjola Demiri, është bërë virale në internet.

Gjatë spektaklit të së martes, në një moment, derisa po ndodheshin në dhomën e grimit, kamerat kanë kapur Ilirin teksa e godet Arjolën në të pasme.

Kjo video ka marrë komente negative nga ndjekësit, të cilët e kanë cilësuar si aspak të drejtë këtë gjest të balerinit kundrejt aktores./Reporteri.net/ Videon mund ta shikoni