Connect with us

E njihni mbesen e Edi Ramës? Kristi publikon foton e përqafuar me

Aktuale

E njihni mbesen e Edi Ramës? Kristi publikon foton e përqafuar me

Kristi Rama, vajza e Olsi Ramës, vëllait të kryeministrit ka publikuar një foto me gjyshen e saj Aneta Rama, e cila është ndarë nga jeta para dy ditësh. Në foton e publikuar,
Shtyp/largo linkun reklamues me poshte/lexo lajmin e plote

Kristi shfaqet në krahët e gjyshes së saj të ndjerë, kur ishte e vogël. Krahas fotos ku shihet e përqafuar me gjyshen ajo shkruan “Engjëlli im”.
Shtyp/largo linkun reklamues me poshte/lexo lajmin e plote

Kujtojmë se Aneta Rama ka ndërruar jetë në orën 05.00 të mëngjesit para dy ditësh, në shtëpinë e saj.
Ajo ishte e sëmurë, ndërsa prej ditësh ndodhej e shtruar në spital. Një javë më parë Aneta Rama kishte lënë spitalin dhe qëndronte në shtëpinë e saj.

Duke hapur hapesiren rek.lamuese me poshte keni mundesi ta lexoni lajmin e plote

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top