E Kapën Mat Me Sekretaren/ Politikani I Njohur Habit Me Veprimin, Ja Çfarë Ka Bërë Tanj

E Kapën Mat Me Sekretaren/ Politikani I Njohur Habit Me Veprimin, Ja Çfarë Ka Bërë Tanj

Ministri i Shëndetësisë në Britaninë e Madhe, Matt Hancock dha dorëheqjen pasi foto të tij duke tradhëtuar bashkëshorten me asistenten, u publikuan nga “The Sun”. Fotot hapën debat ndër të tjera edhe për arsyen se Hancock nuk respektonte distancën sociale duke puthur kolegen Gina Coladangelo, foto të cilat thuhet se janë bërë në 6 maj. Duket se çifti e kanë marrë seriozisht këtë lidhje, pasi kanë hedhur një hap shumë të rëndësishëm. Pas publikimit të fotove ku shfaqeshin duke u puthur, ato kanë vendosur të bashkëjetojnë.shty.pe rekla.men dhe shiko video.n