Connect with us

E FUNDIT: Ndodh në vendin tonë, bυrri ten ton të god αsë me th ίkë një grυa në mes të qytetit

Të Ndryshme

E FUNDIT: Ndodh në vendin tonë, bυrri ten ton të god αsë me th ίkë një grυa në mes të qytetit

Një in.cident, i cili mund të kishte rezultuar fa.tal është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës.

Një burrë ka tentuar të go.dasë me th.ikë një grua, e cila fatmirësisht ka shpë.tuar.

Siç shihet edhe nga videoja burri dhe gruaja janë duke deb.atuar, ku mes tyre, sipas qytetarit që ka dërguar videon, ka hyrë një kalimtar i rastësishëm.

Ka qenë ai që ka shmangur ngjarjen e rë.ndë. Ndërkohë nuk dihet se çfarë janë mes tyre burri dhe gruaja. Dëshmitari nga vendngjarja shkruan:

Ne qytetin e vlores po shikoja 1 bur dhe 1 grua q po shah/eshin dhe ai buri vajti per ta qe.ll.uar me th.ik. Ai qe e shpe/toi ishte kalimtar.

https://player.boostplatforms.com/video?id=1601966653521

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top