E Bukura Almeda Abazi Është Shtatzënë / Ajo Tregon Në Çfarë Gjendje Është: Jam Pak Më Mirë

E Bukura Almeda Abazi Është Shtatzënë / Ajo Tregon Në Çfarë Gjendje Është: Jam Pak Më Mirë

Aktorja me origjinë shqiptare Almeda Abazi është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.Ndërsa ndodhet në muajt e fundit të shtatzanisë, Almeda dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë infektuar me ko ronavirus.Së fundmi aktorja ka postuar një foto në Instastory…Shtyp reklamen per ti pare fotot me teper