May 18, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

E bënë publike lidhjen mes tyre, Fatjoni befason me reagimin për Melisën dhe Andin: Mamaja e saj e mori…(Foto)

Melisa dhe Andi së fundmi konfirmuan lidhjen përmes dedikimeve për njeri-tjetrin dhe një puthjeje pasionante në videoklipin e këngës së Melisës. Melisa shprehej se Andi është e gjithë bota për të ndërsa ai e quajti “E shtrenjta ime”.

Për lidhjen e tyre ka reaguar edhe Fationi, ish-konkurrenti me të cilin Melisa pati disa takime shumë të komentuara derisa Fationi e akuzoi Melisën se kishte lidhje me një konkurrent brenda programit.

“S’dua të merrem më me këtë çështje sepse e kam lënë me kohë, por një gjë do e them dhe e mbyll këtu. Për diçka jam i lumtur që dhe vetë mamaja e Melisës e mori vesh që unë po thoja të vërtetën dhe që kisha të drejtë dhe vajza e saj dinte ta bënte shumë mirë vik timën. Mori vesh që unë s’i kisha faj. Tani sa për çiftin i uroj sa më shumë fat bashkë dhe të jenë të lumtur. E them me zemër”-shkruan Fationi.