Connect with us

Donaldi Veshaj kërkon të fleje me Beatrix Ramosaj pa praninë e kamerave vjen reagimi i par nga Bora Zemani (DETAJE)

Të Ndryshme

Donaldi Veshaj kërkon të fleje me Beatrix Ramosaj pa praninë e kamerave vjen reagimi i par nga Bora Zemani (DETAJE)

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm Arbana prezantoi te banorët dhe publiku një mjedis të ri i cili është ndërtuar në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

Një suitë do të jetë në dispozicion të banorëve duke i falur atyre prívílegje.

Banorët do të ndàhen në çifte dhe do të kenë mùndësinë të qëndrojnë brenda këtij lùksi për 24 orë.

Pasi iu bë me dije kjo gjë banorët po diskutonin që Donaldi dhe Beatrix të ishin të parët që provonin suitën.

“Po të mos kishte kamera kishim shkuar ne.”-tha Donaldi, i cili u pasua nga një batutë e Monikës:

“Po i fikin ata kamerat në momente të caktuara.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top