“Do isha bilionere po ta shisja…”, Roza Lati flet për CD e saj të s**sit qe e ka ne…

“Do isha bilionere po ta shisja…”, Roza Lati flet për CD e saj të s**sit qe e ka ne…

Pak ditë më parë moderatorja Roza Lati mori vëmendjen e të gjithëve me një deklaratë të bërë në rrjete sociale. Ajo publikoi disa video shumë seηsuale, krahas së cilave shkroi “Do isha bilionere nëse do shisja kasetën time të s´´sit”. Roza ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”, ku u pyet nëse deklarata ishte për të rënë në sy. “Jo zemër, unë bie në sy dhe kur dal poshtë me shapka me gisht që nxjerr qenin për të bërë ç´için”, u përgjigj ajo, duke shtuar se deklarata është pjesë e një projekti. …..…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn