Connect with us

Del videoja nga v r a sja në “Tirane”, persona të sh trirë brenda lokalit, një grua ul ë ret me të madhe

Aktuale

Del videoja nga v r a sja në “Tirane”, persona të sh trirë brenda lokalit, një grua ul ë ret me të madhe

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen tr o n ditëse të ndodhur në “Don Bosko” pak çaste më parë, ku nga disa të shtëna me ar m ë zj ar ri humbi jetën 1 person, ndërsa mbetë të p l a gosur 3 të tjerë.

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që tr o nditi kryeqytetin, apo identiteti i personave ndaj të cilëve është që l l uar, ndërsa në vendin e ngjarjes janë mbledhur forca të shumta policore dhe qytetarë.

Ndër të tjera raportohet se autorët janë larguar me shpejtësi në drejtim të Laprakës.

Në një video të dërguar shihen persona të shtrirë brenda ambienteve të lokalit dhe një grua e cila u l ër et me të madhe.

Burime bëjnë me dije se autorët e k r i m it janë larguar me automjetin e tyre tip “Benz” drejt Laprakës dhe se sh e rri mes të rinjve ka nisur për m ot ive të dobëta duke agr av uar deri në pë rp l a sjen me a r m ë.

Forca të shumta policie janë në vendin e ngjarjes, ndërsa patrulla të shumta kontrolli në akset kryesore hyrëse dhe dalëse.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top