Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Del videoja nga v r a sja në “Tirane”, persona të sh trirë brenda lokalit, një grua ul ë ret me të madhe

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen tr o n ditëse të ndodhur në “Don Bosko” pak çaste më parë, ku nga disa të shtëna me ar m ë zj ar ri humbi jetën 1 person, ndërsa mbetë të p l a gosur 3 të tjerë.

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes së rëndë që tr o nditi kryeqytetin, apo identiteti i personave ndaj të cilëve është që l l uar, ndërsa në vendin e ngjarjes janë mbledhur forca të shumta policore dhe qytetarë.

Ndër të tjera raportohet se autorët janë larguar me shpejtësi në drejtim të Laprakës.

Në një video të dërguar shihen persona të shtrirë brenda ambienteve të lokalit dhe një grua e cila u l ër et me të madhe.