Connect with us

Dalin detaje nga aksidenti tragjik sot në Fier, ku humbi jetën shoferi 19-vjeçar (VIDEO)

Shqipëri

Dalin detaje nga aksidenti tragjik sot në Fier, ku humbi jetën shoferi 19-vjeçar (VIDEO)

Një i ri vetëm 19-vjeç, i identifikuar si Kristian Thomo ka humbur jetën ditën e sotme në fshatin Hamil të Fierit, pasi makina ku ai udhëtontë doli nga rruga.

Mësohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia dhe lagështira në rrugë, duke qenë se së fundmi vendi ynë është përfshirë nga një mot me reshje të dendura.

Në lidhje me aksidentin ka reaguar dhe policia e shtetit. Ndërsa Fax News ka arritur të sigurojë pamjet e para nga vendi i ngjarjes.

NJOFTIMI

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:45, në fshatin Hamil, shtetasi K. Th., 19 vjeç, banues në Hamil, Fier, duke drejtuar automjetin tip “Volksëagen” ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të kësaj dalje nga rruga

Continue Reading
You may also like...

More in Shqipëri

To Top