Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Çmenduri Në Kopshtin Zoologjik, Gruaja Kalon Gardhin Dhe I Del Përpara Luanit

Duhet të jesh e çmendur apo ndoshta shumë guximtare ti dalësh përpara mbretit të kafshëve.Nuk dihet se cila nga karakteristika ka kjo grua në video, e cila ndërsa vizitonte kopshtin zoologjik në Bronks kaloi gardhin e sigurisë dhe u afrua pranë luanit.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ngjarja ka ndodhur të shtunën, ndërsa video e ngarkuara në rrjetet sociale po bëjnë namin në internet.Siç mund ta shikoni, nuk kuptohet nesë ka frikë gruaja nga luani apo vetë luani nga gruaja.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ajo duket krejt e relaksuar edhe pse shumë pranë luanit. Herë e shikon me duart lidhur, më pas nis e kërcen duke pritur të marrë një reagim nga kafsha. Gruaja nuk u step edhe kur luani bëri një hap përpara drejt saj.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Nuk dihet sesi gruaja arriti të kapërcejë gardhin dhe as sa kohë qëndroi aty. Kopshti zoologjik tha në një deklaratë se: “Gardhi dhe rregullorja ekzistojnë për sigurinë e vizitorëve, stafit dhe të kafshëve. Kemi një politikë tolerancë zero për shkelje të tilla. Kjo shkelje ishte shumë e rëndë dhe mund të rezultonte me një dëmtim serioz apo edhe vdekje “.

Për fat të mirë, nuk pati asnjë lëndim. Policia e New Yorkut po heton. Që nga mbrëmja e së martës nuk ishte bërë asnjë arrestim, sipas një deklarate të departamentit.