Connect with us

Cka po ndodh ? Gruaja Raporton Në Polici Se Një Burrë Ia Dhu Noi Vajzën E Mitur

Të Ndryshme

Cka po ndodh ? Gruaja Raporton Në Polici Se Një Burrë Ia Dhu Noi Vajzën E Mitur

Një nënë nga Mitrovica ka raportuar në polici se një burrë e ka dhu nuar vajzën e saj të mitur. Policia ka bërë të ditur se rasti ka ndodhur në rrugën “Mbretëresha Teutë”, ndërkaq nuk është dhënë ndonjë datë se kur ka ndodhur, por është raportuar në polici më 30 dhjetor.

I dyshuari është arre stuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rr. Mbretëresha Teutë ,Mitrovicë NN. Më datë 30.12.2021 ankuesja femër kosovar e ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar ka dhu nuar vajzën e saj te moshës se mitur. I dyshuari është ar restuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./GazetaExpress

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top