July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Çele ti zemrën. Mos më thuj rri se unë…”, Ledjana vazhdon em thumbat ndaj Mevlanit

Ledjana Prenga ka qenë një ndër personazhet më të njohur dhe komentuar të programit të Përputhen.

Ajo doli nga programi çift me Mevlan Shabën, por mësohet se dyshja ka pasur krisje mes njëri tjetrit.

Së fundmi Ledjana ka publikuar një video në rrjetet sociale një këngë me tekst “Mos më thuj rri se unë dojna me ik, spo du me më pre dy herë e njëjta thikë. Mos më thuj rri se unë dojna me ik, çele ti zemrën çele”.

Në këtë postim Ledjana ka shkruar “Shpirti i bardhë”.