October 25, 2020

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Lajme

1 min read

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Në orët e mëngjesit do të ketë kushte për shfaqjen e...

1 min read

Gjatë 24 orëve të fundit (10/11.10.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 754 gjoba për mosmbajtjen...