October 22, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Çartet Mihrije Braha, Ja Çka Thot Per Shqiptaret E Sodit..(Video)

mihrije Braha shpërthen. Shqipëtari të fal gjithcka por vetem suksesin JO.Shty,pe rek.lam.en me posh.te.dhe shi.ko vid.eon..

Mihrije Braha Lindi në fshatin Vidimriq të Mitrovicës më 15 nëntor 1967 ajo është nje kengetare e famshme me kenge te saj popullore si dhe te perfshire edhe ne muziken zbavitese. Ajo eshte e martuar me kengetarin e njohur Naim Abazin. Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon.