Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Çarrtet” Donaldi i bie murit me kokë dhe përplas gjërat ! Ky ishte shkaku i nervozizmit të tij

Donaldi ka qëndruar në dhomën e fjetjes teksa Iliri diskuton me Monikën me zë të lartë në dhomën e ndenjës.

Ndërkohë, Donaldi shëtitet nëpër dhomë dhe thotë se nuk dëshiron ta dëgjojë duke folur.

“Mos fol më, nuk dua ta dëgjojë, hape perden mos ta dëgjojë”, thotë Donaldi, ndërkohë shihet i acaruar.

“Mos dil nga vetja jote, Donald të lutem, qetësohu, Iliri po flet me Monikën”, i thotë Beniada e cila mundohet ta qetësojë.

Theksojmë se, aty shihet edhe Beatrix e cila nuk flet fare dhe nuk merr mundin ta qetësojë Donaldin dhe kjo është e çuditshme duke e ditur se ata janë çift.

Ndiq videon dhe shih këto momente./Lajmi.net/