June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Bukuroshja e njohur shqiptare bën foto pa…

Tika Camaj është një ndër bukuroshet shqiptare që po arrinë suksese në fushën e modelingut.

E duke qënë kaq e sukseshme ajo është shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram ku publikon foto nga përditshmëria e saj.

Mirëpo fotot e Tikës nuk kalojnë pa vëmëndje pasi ato janë shumë tërheqëse.

Zakonisht bukuroshen e kemi parë gjysmë të zve.shur, por së fundmi ajo u paraqit vetëm më një bluzë.

Si gjithmonë dhe kësaj rradhe fotot e Tikës u komentaun gjatë nga fansat e saj.