Brune Apo Bjonde? Motrat Koçi Shfaqen Joshëse Në Imazhin E Fundit

Brune Apo Bjonde? Motrat Koçi Shfaqen Joshëse Në Imazhin E Fundit

Greta dhe Eni Koçi janë padyshim ndër motrat më të famshme në estradën shqiptare. Të dyja këngëtare shumë të suksesshme me dhjetra hite dhe bashkëpunime të qëlluara, që u pritën mirë e u pëlqyen shumë nga publiku. Eni gjithashtu është e fejuara e këngëtarit të mirënjohur, Genc Prelvukaj, ndërsa Greta ende nuk e ka bërë publik statusin e saj.shty.pe rekla.men dhe shiko video.n