Connect with us

Bora Zemani lë të kaluaren në 2021! ‘Largon nga’ Donaldin, Romeon dhe Beatrixin

Aktuale

Bora Zemani lë të kaluaren në 2021! ‘Largon nga’ Donaldin, Romeon dhe Beatrixin

Bora Zemani ka vendosur ta lërë pas të shkuarën. Ajo nuk ka tashmë asgjë që e lidh me DOnaldin, pasi e ka hequr edhe nga Instagrami.

Gjithashtu, ajo ka fshirë edhe partneren e tij, të cilën e njohu brenda BB Vip, Beatrixin.

Kujtojmë se Donaldi u lidh me Beatrixin, pa I dhënë fund dashurisë me Borën, e cila e priste jashtë shtëpisë.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top