Bora Zemani është milionere, Ja sa e bukur duket shtëpia e saj (Foto)

Bora Zemani është milionere, Ja sa e bukur duket shtëpia e saj (Foto)

Bora Zemani eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere dhe nje audiencee teper e madhe ne Shqiperi.

Gjithashtu nder moderatoret me te komentuara ne vend. Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ku vecanerisht ne rrjetin social ndan foto me miqte, nga rutina e dites, jeta e saj private.

Dhe pjese nga puntatat e emisionit qe moderon. Edhe pse eshte shume aktive, Boren nuk e shohim shpesh te ndaje foto me miqtee, nga ambjentet e shtepise se saj, viles ku ajo jeton aktualisht me djalin Arborin.

Kete here Bora zgjodhi te ndaje disa foto se si duket shtepia e saj nga brenda, dhe ambientet e shtepise, percjell ditorja.