July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Bora Zemani është miIionere! Nxjerr pamjet nga shtepia e saj Iuksoze

Bora Zemani ,eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere dhe nje audience teper e madhe ne Shqiperi. Gjithashtu nder moderatoret me te komentuara ne vend.

Bora eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ku vecanerisht ne rrjetin social instagram, ndan foto me miqte, nga rutina e dites, jeta e saj private, dhe pjese nga puntatat e emisionit qe moderon.

Edhe pse eshte shume aktive, Boren nuk e shohim shpesh te ndaje foto me miqte, nga ambjentet e shtepise se saj, viles ku ajo jeton aktualisht me djalin Arborin.

Kete here , Bora zgjodhi te ndaje disa foto ,ne rrjetin social instagram, ne llogarine e saj, se si duket shtepia e saj nga brenda, dhe ambientet e shtepise .

Shohim nje dekor teper special dhe ide te reja dekorimi ,qe Bora ka menduar qe te beje ne shtepine qe aktualisht jeton.

bora-zemani-lajm1-com
Kujtojme qe Bora Zemani mbetet nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu edhe nga nje audience e madhe e huaj (shqiptare qe jetojne jashte vendit).