September 19, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Bora vë në pah këmbët superseksi me xhinse të shkurtra

Bora Zemani duket se ka filluar pushimet.

Ajo postoi një fotografi ku në përshkrim thotë se e ka pushim cdo herë pasi e do profesionin e saj, shkruan InfoKosova.

Mirëpo përpos kësaj vëmendje më shumë mori bukuria e saj dhe format mahnitëse trupore.

Ajo kishte veshur në palë xhinse mjaft të shkurtra duke vënë në pah këmbës e saj superseksi./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE