Connect with us

Boksieri humb ndeshjen, nevrikoset dhe grushton gjyqtarin(VIDEO)

Aktuale

Boksieri humb ndeshjen, nevrikoset dhe grushton gjyqtarin(VIDEO)

Një moment aspak i këndshëm vjen nga sporti i boksit.

Më 1 janar, boksieri ukrainas, Iago Kailadze u përball me Viktor Faust, në mbrëmjen kur do të përballeshin Luis Ortiz me Charles Martin.

Dueli ishte i flaktë që nga raundi i parë, me të dy boksierët që dhanë maksimumin për fitoren, përcjell lajmi.net.

Boksierët ndanë pesë nokdaunë me njëri-tjetrin, gjë kjo jo e zakontë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Pas nokdaunit, gjyqtari i kërkoi ukrainasit të ecte drejt tij, dhe ky i fundit nuk bëri një gjë të tillë. Gjyqtari ndaloi meçin dhe aty boksieri humbi kontrollin duke filluar ta godas gjyqtarin.

Advertisements

Shikoni më poshtë pamjet nga ky moment. //EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top