Connect with us

“BMW” përplas 15-vjeçarin pranë shkollës në Berat, shoferi “zhduket” nga vendngjarja, gjimnazisti në gjendje të rëndë

Të Ndryshme

“BMW” përplas 15-vjeçarin pranë shkollës në Berat, shoferi “zhduket” nga vendngjarja, gjimnazisti në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat, ku një makinë ka përplasur një 15-vjeçar.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur pranë shkollës “Kristaq Capo”. Burime për media bëjnë me dije se një makinë tip “BMW” ka përplasur 15-vjeçarin dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Gjimnazisti raportohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe se është dërguar me urgjencë në spital.

Policia po punon për identifikimin e shoferit që përplasi fëmijën dhe arrestimin e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top