Big Mama Rrëfehet Mes Lotësh Momentet Dhe Fjalët E Fundit Të Babit

Big Mama Rrëfehet Mes Lotësh Momentet Dhe Fjalët E Fundit Të Babit

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Big Mama ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka folur për babain e ndjerë. Në një rrëfim për “Ky emër nuk ka nevojë prezantim”, këngëtarja tregoi se babai ka qenë një ndër mbështetësit e saj më të mëdhenj. E përlotur, Big Mama kujtoi fjalët e fundit të babait të saj, teksa tregoi se do t’i dedikojë këngë në duet me Sabri Fejzullahun.shty.pe rekla.men dhe shiko vide.on