Bes Kallaku ka bërë për të qarë në mes të emisionit Xhensilën/ Ja çfarë ka ndodhur mes çiftit që duheshin aq shumë

Bes Kallaku ka bërë për të qarë në mes të emisionit Xhensilën/ Ja çfarë ka ndodhur mes çiftit që duheshin aq shumë

Në mesin e atyre që e kanë vuajtur më së shumë virusin COVID -19 është edhe këngëtarja e njohur, Eni Koci. Bukuroshja ka rrëfyer se ende ka probleme shëndetësore dhe nuk është rikuperuar ende.

Së fundmi ajo ka postuar një InstaStory ku ka treguar se sot 10 muaj i ka bërë që kur i janë lajmëruar simptomat e para të Coronavirusit dhe ende nuk është shëruar plotësisht.

Më saktësisht Eni tha se nuk ka ende shije dhe nuk mund të nuhas aromat. Artistja ka kërkuar dhe ndihmë nga ndjeksat e saj nëse dikush dinë një zgjidhje ta kontaktoj atë.

Eni Koci admits publicly that the plastic operations he has made