Connect with us

Beniada Harron Që Është Live, E Tregon Gjoksin Para Qindra Mijëra Njerëzve!!! (VIDEO)

Të Ndryshme

Beniada Harron Që Është Live, E Tregon Gjoksin Para Qindra Mijëra Njerëzve!!! (VIDEO)

eniada Nishani, mbesa e ish-presidentit shqiptar, Bujar Nishani, së fundmi është bërë pjesë Big Brother VIP Albania.

Modelja shqiptare e cila ka vite që jeton në Itali, shumë shpejt tërhoqi vëmendjen e publikut, shkruan Reporteri.net.

Por, në një moment, Beniada duket se ka harruar fare se është në transmetim ‘live’, derisa çon bluzën përpjetë për shkak të vapës.

“Vapë, u sa vapë”, dëgjohet duke thënë modelja, derisa çon bluzën dhe i del në pah krjetësisht gjoksi.

Theksojmë se Big Brother VIP do të zgjas plot 100 ditë, derisa çmimi për fituesin është 100 mijë euro

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top