Connect with us

Beatrix?! Nuk është ky emri i vërtetë i këngëtares, ja si quhet ajo

BEATRIX RAMOSAJ

Të Ndryshme

Beatrix?! Nuk është ky emri i vërtetë i këngëtares, ja si quhet ajo

Beatrix Ramosaj, këngëtarja nga Kosova, është njëra nga banoret më të përfolura nga “Big Brother Vip”, kjo për shkak të marrëdhënies së saj me konkurrentin tjetër, Donald Veshaj.

Beatrix Ramosaj, këngëtarja nga Kosova, është njëra nga banoret më të përfolura nga “Big Brother Vip”, kjo për shkak të marrëdhënies së saj me konkurrentin tjetër, Donald Veshaj.

Romanca e tyre është kthyer në kryefjalën e mediave rozë. E teksa të gjithë flasin për Trixa-n, me shumë mundësi askush nuk e di emrin e saj të vërtetë.

Së fundmi emisioni “n’ZOOM” ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe me origjinë ajo është nga Llapashtica e Komunës së Prishtinës.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top