June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Arta Nitaj me këtë vallëzim po ‘çmend’ rrjetin

Arta Nitaj është modelja kosovare e cila përflitet mjaft shumë në mediat rozë.

Kjo për shkak të jetës luksoze dhe famës së menjëhershme që mori.

Ani pse ishte aktore në seriali ‘O sa mirë’ nuk është se nuk i ka ndikuar drejtpërdrejtë në famë, por Arta me taktikat e saja arriti që të bëhët një goxha emër.

Pavarësisht asaj që kohët e fundit po kritikohet shumë pqë qëndrimin dhe punën që bën në Dubai, asaj as nuk po ia lënë shenjë.

Madje, sjellë këtë video duke u dridhur e duke reklamuar trupin e saj të bonifikuar në mënyrë perfekte./Kosovarja/

Ja shikojeni: